Kronika

Křeslo pro hosta

V úterý 21. srpna jsme v DAS přivítali Mgr. Marii Špalkovou a Mgr. Janu Bartoníkovou. Více než hodinu poutavě vyprávěly našim seniorům o historii poutního místa Svatý Hostýn. Mgr. Špalková je autorkou několika regionálních publikací, např. "Horní Moštěnice - kapitoly z dějin obce".

Více

Letní slavnost

Ve středu 18. července se v DAS konala Letní slavnost. K poslechu i tanci nám po celé odpoledne hrála známá cimbálová muzika Okybača z Lipníku nad Bečvou s primášem Karlem Studeným. V jejich repertoáru byly písně záhorské, valašské, slovácké, slovenské, romské i koncertní skladby.

Více

Vystoupení klientek z Domova Větrný mlýn Skalička

Ve čtvrtek 28. června 2018 shlédlo 31 seniorů našeho domova pohádkové divadelní představení "Mach a Šebestová". Klientky Domova Větrný mlýn Skalička na závěr svého vystoupení ještě zatancovaly na známou píseň z pohádky "Šíleně smutná princezna". Připravený program se našim seniorům moc líbil.

Více

Sportovní olympiáda

Ve středu 27. června se v DAS konal 11. ročník sportovní olympiády. Záštitu nad tímto ročníkem převzal hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. V celkem 10 disciplínách se utkalo 7 družstev z okolních domovů pro seniory. Na 1. místě se umístilo domácí družstvo. Cenu pro nejlepšího muže si odvezli do DS Radkova Lhota, cena pro nejlepší ženu turnaje zůstala v DAS Pavlovice.

Více

Hudební Pavlovice Václava Drábka 2018

V sobotu 2. června 2018 se pod záštitou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Františka Jury uskutečnil 29. ročník Hudebních Pavlovic Václava Drábka. Od 14 hodin na místním hřišti vystoupila řada dechových hudeb a folklórních souborů. Celou akci moderoval oblíbený Karel Hegner. I letošní ročník byl velmi vydařený.

Více

Kácení máje

Tradiční kácení májky se v parku našeho domova uskutečnilo v pátek 1. června 2018. Díky krásnému slunečnému počasí, bohatému občerstvení a v neposlední řadě díky známým písničkám oblíbené hudební skupiny jsme společně strávili moc hezké odpoledne.

Více

Aktuality

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz