Kronika

Ježíškova vnoučata

Po loňském úspěchu jsme se i letos zapojili do charitativní akce Českého rozhlasu "Ježíškova vnoučata", jehož cílem je udělat radost osamělým seniorům. Vybrali jsme 17 osamělých seniorů, zeptali jsme se na jejich přání a ta jsme vložili do databáze projektu. Přání byla ihned rozebrána a do Vánoc všichni přihlášení senioři dostali dárek. Ježíškova vnoučata vyplnila nejen požadovaná přání, ale přibalila také vánoční cukroví, přáníčka a drobné dárky. Naši obdarovaní senioři děkují Ježíškovým vnoučatům, protože díky nim prožili o něco hezčí Vánoce.

Více

Houslový koncert

Tak jako každý rok, tak i letos, přišli zpříjemnit našim seniorům dobu adventu žáci z LŠU Přerov, pod vedením paní Aleny Holčákové. Žáci hráli na housle postupně na všech chodbách Domova, a tak si všichni senioři mohli poslechnout tóny houslí a krásné koledy. Koncert se uskutečnil v pátek 21. 12. 2018 v odpoledních hodinách. Všem hudebníkům náleží velké poděkování.

Více

Vánoční besídka

V úterý 18. 12. 2018 se na jídelně Domova Marie uskutečnila vánoční besídka, na které vystoupily děti ze ZŠ a děti z MŠ Pavlovice u Přerova. Všem přítomným seniorům se velmi líbily tanečky, básničky, scénka "O Třech králích", písničky a koledy, které si děti pod vedením učitelek připravily. Na vystoupení dětí se vždy senioři velmi těší a i letos se jim besídka velmi líbila.

Více

Vánoční vystoupení pana Zedka

Nádhernou vánoční atmosféru vnesl do Domova pan Zedek se svými přáteli. V pondělí 17. prosince přijeli zahrát a zazpívat našim seniorům. S prvními tóny se k nám zase o krůček přiblížil duch Vánoc, zněly koledy, které si s hudebníky zpívali i naši senioři. Koledy pak vystřídaly lidové písničky. Panu Zedkovi patří velké poděkování nejen za vánoční vystoupení ale i za všechna hudební odpoledne u nás v Domově.

Více

Vánoční vystoupení

V úterý 11. prosince 2018 shlédlo 26 seniorů vánoční vystoupení chlapců z Dětského domova se školou Veselíčko. Chlapci zahráli krátkou scénku na téma narození Ježíška, zarecitovali básničky a společně se seniory si zazpívali několik vánočních písniček. Po ukončení vystoupení obdarovali přítomné seniory krásným, ručně dělaným vánočním přáníčkem. Pro všechny uživatele přinesli nádherné keramické zvonečky, které sami vyrobili v jejich dílně. Připravený program se všem našim seniorům velmi líbil.

Více

Mikulášská nadílka

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 navštívil všechny seniory v Domově Mikuláš se svou družinou a každého obdaroval perníkem a mandarinkou. Poděkování za krásné ztvárnění Mikuláše, andělů i čertů a za pohodové dopoledne náleží chlapcům i vychovatelům z Dětského domova se školou Veselíčko.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz