Kronika

Tématické výlety - červen 2019

V červnu jsme se s uživateli byli podívat do míst, která se nachází nedaleko našeho zařízení. Navštívili jsme Svatý Hostýn a účastnili se bohoslužby. Byli jsme nakupovat v Bystřici pod Hostýnem. Prošli jsme si náměstí a zastavili se v cukrárně na zákusek a kávu. Pořádali jsme i výlet do lázní v Teplicích nad Bečvou, kde jsme si pověděli něco o historii lázní i pramenů. Napili jsme se dobré, léčivé vody a koupili si výborné lázeňské oplatky. Výlety se uskutečnily 11. 6., 17. 6. a 25. 6. 2019.

Více

Vystoupení chlapců z Veselíčka

V dopoledních hodinách, 27. 6. 2019, kdy už končí školní rok a pomalu začínají prázdniny, se s našimi uživateli přišli rozloučit chlapci z DD Veselíčko. Připravili si program, v němž za doprovodu kláves zpívali známé písničky a recitovali básničky. Žáci pak rozdali uživatelům drobné dárky z keramiky, které sami vyráběli. Senioři i chlapci dostali od kuchařek džus a domácí koláč. Celé dopoledne jsme si všichni velmi užili.

Více

Gulášení 2019

Náš Domov se pravidelně účastní gulášení, které pořádá Domov pro seniory Prostějov - Nerudova. Tři zástupci našeho Domova jeli do Prostějova připraveni hájit loňské vítězství. "Vyzbrojeni" různým kořením a surovinami se pustili do vaření vepřového guláše. Guláš se nám povedl, byl výborný, ale na postupové příčky nestačil. První místo získali kuchaříci z Domova pro seniory Radkova Lhota. I když jsme nedovezli medaili, přivezli jsme si z Prostějova dobrou náladu.

Více

Soutěž v petanque

Ve středu 12.6.2019 jsme se zúčastnili soutěže ve hře pétanque, kterou pořádal Domov pro seniory Pohoda Chválkovice. Celkem soutěžilo 9 družstev. Naši senioři získali krásné 4. místo, na turnaji ve Chválkovicích byli velmi spokojení.

Více

Hudební Pavlovice Václava Drábka 2019

Jako každý rok, tak i letos, se v Pavlovicích u Přerova konala přehlídka dechových hudeb, Hudební Pavlovice Václava Drábka. Krásné lidové písničky si byli poslechnout i naši uživatelé za doprovodu pracovnic sociálního úseku. Celé odpoledne moderoval Karel Hegner, brněnský muzikant, zpěvák a moderátor. Naši senioři si odpoledne pěkně užili, zpívali si a dobře se bavili.

Více

Kácení máje

V úterý 4. 6. 2019, v odpoledních hodinách, se konalo kácení máje. Akci zahájila paní ředitelka, která přivítala všechny přítomné uživatele i hosty. V úvodu i na závěr zábavného odpoledne vystoupily se svými tanečky seniorky z Týna. Po celou dobu přítomným zpívala a hrála Eliška Bolcková. Zajímavé informace o zvycích a historii kácení máje nám předala aktivizační pracovnice Katka. Uživatelé měli po celou dobu akce připravené občerstvení. Celé odpoledne se vydařilo, počasí nám přálo a nálada byla výborná.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz