Kronika

Koncert smíšeného pěveckého sboru Vokál z Přerova

thumbnail

V pondělí 19. září 2016 vystoupil v zámecké jídelně smíšený pěvecký sbor Vokál z Přerova. V průběhu vystoupení zazněly písně populární, lidové i vážné - klasické písně v úpravě pro smíšený sbor. Nádherné vystoupení!

Více

Aktivizační činnost ve 38. týdnu

19. září - rukodělné činnosti 20. září - hra s míčem 21. září - podzimní výzdoba domova 22. září - holandský billiard 23. září - společenské hry

Více

Vystoupení dravců

thumbnail

Ve čtvrtek 15. září se sešli naši senioři a žáci místní ZŠ na hřišti, kde proběhla přednáška s ukázkami ze života a výcviku dravých ptáků. Chovatel dravců si pro nás připravil řadu zajímavostí. Viděli jsme například výra, sovu, krkavce, kondora, orla a spoustu dalších krásných ptáků. Tato přednáška byla pro nás všechny opravdovým zážitkem.

Více

Aktivizační činnost ve 37. týdnu

12. září - rukodělné činnosti 13. září - trénování paměti 14. září - podzimní výzdoba z okrasných dýní 15. září - vystoupení dravých ptáků 15. září - promítání záznamů z videokazet pořízených při různých kulturních a společenských akcích v Domově 16. září - čtení, půjčování knih

Více

Výstava Barvy života

Přijali jsme pozvání Města Hranice, Galerie M+M a Domova seniorů Hranice na XIV. ročník výstavy Barvy života. Výstava byla zahájena vernisáží ve čtvrtek 8. září 2016 v 15 hodin.

Více

Hodové slavnosti

thumbnail

V neděli 4. září 2016 zahrála k poslechu i tanci v zámeckém parku cimbálová muzika Primáš.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz