Kronika

Půjčování knih

Místní knihovnice, paní Dana Sklenářová, potěší v pátek 5. srpna 2016 všechny naše čtenáře. Výpůjčka knih je zajištěna každý lichý pátek v dopoledních hodinách.

Více

Trénování paměti

Hledáte neustále klíče, brýle, nepamatujete si, kam jste co uložili, co máte nakoupit a pro co jste vlastně šli do té skříně? Pak je tu pro Vás trénování paměti... 5. srpna 2016 v 9 hodin.

Více

Rukodělné činnosti

Na kreativní rukodělné činnosti a techniky práce s různými materiály se můžeme těšit ve čtvrtek 4. srpna 2016.

Více

Sportovní dopoledne

V úterý 2. srpna 2016 se pobavíme u venkovní hry kroket a ve středu 3. srpna 2016 budeme zlepšovat fyzickou i psychickou kondici na hřišti pro pétanque.

Více

Dokument "Na stupních vítězů"

Nevšední životní elán, ohromující vnitřní síla a pevná vůle žene seniory ve věku osmdesát až sto let za triumfem na světovém šampionátu v atletice. Německý dokumentární film budeme promítat v pondělí 1. srpna 2016 na jídelně Marie.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz