Kronika

Bohoslužba

thumbnail

V pondělí 4. července 2016 se v zámecké kapli uskuteční bohoslužba římsko-katolické církve, kterou bude sloužit Mgr. Artur Górka z dřevohostické farnosti.

Více

Výlety po okolí

thumbnail

Lázně Teplice nad Bečvou, vodní nádrž Jadran, starobylé město Lipník nad Bečvou, poutní místo Sv. Hostýn... To jsou místa, kam se rádi vracíme...

Více

Sportovní olympiáda

thumbnail

Ve středu 29. června 2016 se pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila uskuteční v Domově Alfreda Skeneho sportovní olympiáda. Pozvání přijali zástupci DS Radkova Lhota, DS Hranice, DS Přerov, DS Prostějov, DS Hrubá Voda a DS Náměšť na Hané.

Více

Těžký život dobrodruha

thumbnail

Ve čtvrtek 23. června budeme na jídelně Marie promítat krimi komedii z roku 1941 - Těžký život dobrodruha.

Více

Gastronomické klání

thumbnail

S radostí jsme přijali pozvání PhDr. Zdeňka Libíčka na tradiční soutěž ve vaření gulášů, která se koná 22. června na zahradě Domova seniorů Prostějov.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz