Kronika

Křeslo pro hosta

V úterý 21. srpna jsme v DAS přivítali Mgr. Marii Špalkovou a Mgr. Janu Bartoníkovou. Více než hodinu poutavě vyprávěly našim seniorům o historii poutního místa Svatý Hostýn. Mgr. Špalková je autorkou několika regionálních publikací, např. "Horní Moštěnice - kapitoly z dějin obce".

Více

Morava Cup 2018

V letošním roce jsme přijali pozvání na IX. ročník sportovního klání ve hře Pétanque, které se konalo v prostorách Domova seniorů Pohoda Chválkovice. Krásné druhé místo nám zaručilo postup do finále turnaje Morava Cup 2018, pořádaného Krajským úřadem Zlínského kraje. Finále se konalo v Domově pro seniory Burešov, kde jsme spolu s družstvem z Domu seniorů František Náměšť na Hané reprezentovali Olomoucký kraj.

Více

Letní slavnost

Ve středu 18. července se v DAS konala Letní slavnost. K poslechu i tanci nám po celé odpoledne hrála známá cimbálová muzika Okybača z Lipníku nad Bečvou s primášem Karlem Studeným. V jejich repertoáru byly písně záhorské, valašské, slovácké, slovenské, romské i koncertní skladby.

Více

Vystoupení klientek z Domova Větrný mlýn Skalička

Ve čtvrtek 28. června 2018 shlédlo 31 seniorů našeho domova pohádkové divadelní představení "Mach a Šebestová". Klientky Domova Větrný mlýn Skalička na závěr svého vystoupení ještě zatancovaly na známou píseň z pohádky "Šíleně smutná princezna". Připravený program se našim seniorům moc líbil.

Více

Sportovní olympiáda

Ve středu 27. června se v DAS konal 11. ročník sportovní olympiády. Záštitu nad tímto ročníkem převzal hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. V celkem 10 disciplínách se utkalo 7 družstev z okolních domovů pro seniory. Na 1. místě se umístilo domácí družstvo. Cenu pro nejlepšího muže si odvezli do DS Radkova Lhota, cena pro nejlepší ženu turnaje zůstala v DAS Pavlovice.

Více

Gulášení 2018

Ve středu 20. června jsme se zúčastnili gastronomického klání seniorů, které každoročně pořádá Domov seniorů Prostějov. Námi připravený guláš z vepřového plecka ocenila porota jako nejlepší :)

Více

Aktuality

Volné pracovní místo

Přijmeme zaměstnance na dobu určitou na pracovní pozici všeobecná sestra. Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost zaměstnance organizace. Nástup je možný ihned. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí Mgr. Eva Machová, ředitelka, tel.: 581701955, 778 701 769

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz