Kronika

Bohoslužba

thumbnail

Ve čtvrtek 28. července 2016 se v zámecké kapli uskuteční bohoslužba římsko-katolické církve, kterou bude sloužit Mgr. Artur Górka z dřevohostické farnosti.

Více

Elektronické šipky, hry s míčem

V úterý 12. července se budeme celé dopoledne zdokonalovat v šipkách a ve středu 13. července si užijeme zábavu při hrách s míčem.

Více

Melounová party

thumbnail

Na pondělí 11. července připravujeme "melounovou party". Těšit se můžeme na vychlazený melounový čaj, panna cottu s melounovou ozdobou a další letní osvěžující dobroty. K poslechu i tanci zahraje pan Zedek z Prosenic se svým kolegou. Ve 14 hodin přivítáme naše šikovné uživatelky s připraveným tanečním vystoupením.

Více

Bohoslužba

thumbnail

V pondělí 4. července 2016 se v zámecké kapli uskuteční bohoslužba římsko-katolické církve, kterou bude sloužit Mgr. Artur Górka z dřevohostické farnosti.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz