Kronika

Turnaj v "Člověče, nezlob se!"

Ve středu 26. září se v našem Domově uskutečnil turnaj ve společenské hře "Člověče, nezlob se!". Soutěže se zúčastnilo 11 hráčů, kteří statečně a s humorem bojovali o první místo. Šťastná vítězka byla obdarována potravinovým balíčkem. Všem soutěžícím i přihlížejícím divákům se veselá dopolední atmosféra velmi líbila.

Více

Sportovní olympiáda v Radkové Lhotě

Ve středu 12. září jsme se zúčastnili "Malé sportovní olympiády" v DS Radkova Lhota. Soutěžilo se za krásného počasí ve venkovních prostorách Domova. V deseti disciplínách bojovali senioři z pěti Domovů. Každý Domov reprezentovali tři senioři, kterým se atmosféra v Domově velmi líbila. Nám se dařilo skvěle a obsadili jsme třetí místo.

Více

Loučení s létem

Ve středu odpoledne 12. září se v Domově konalo Loučení s létem, které zahájila ředitelka Mgr. Eva Machová. Na akci přivítala hosty, místostarostku Lipníka nad Bečvou Danu Navrátilovou, starostu Pavlovic u Přerova Vlastimila Biu a starostu Tučína Jiřího Řezníčka. K poslechu i k tanci hráli a zpívali lidové, folkové, trampské i country písničky Tučéňáci, kteří za krásné písničky sklidili velký potlesk. Pro účastníky akce bylo připraveno výborné občerstvení. Počasí nám přálo a akce se všem velmi líbila.

Více

Kroketový turnaj v Přerově

Dne 6. září 2018 jsme byli pozváni na X. ročník kroketového turnaje do Domova pro seniory Přerov, konaného pod záštitou primátora města Přerova, pana Vladimíra Puchalského. V rámci 100. výročí vzniku samostatného československého státu byl turnaj uspořádaný v prvorepublikovém stylu. Prvorepublikovou atmosféru zajistili nejen elegantní šaty a obleky, dobové účesy a líčení, ale i sto let stará hudba. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 tříčlenných družstev z DS Přerov, Radkova Lhota, Prostějov, Náměšť na Hané, Hrubá Voda a DAS Pavlovice u Přerova. Náš Domov reprezentovali tři uživatelé, kteří vybojovali krásné třetí místo.

Více

Výstava prací Barvy života 2018

V úterý, 4. 9. 2018, proběhla v Galerii M+M Hranice instalace výstavy Barvy života 2018. Tak jako každý rok jsme vystavovali práce našich uživatelů. V letošním roce jsme výstavu obohatili o práce s prvky smyslové aktivizace, např. o práce s bylinkami. Vernisáž proběhla 6. 9. 2018 a výstava byla přístupná veřejnosti do 26. 9. 2018. Tímto bychom rádi poděkovali paní Musilové, která po léta tuto výstavu připravovala.

Více

Hodové slavnosti na Zámku

V neděli 2. září jsme měli možnost shlédnout představení Láskyplná opereta aneb Opereta plná lásky v podání členů opery a operety Moravského divadla Olomouc. Vyslechli jsme nestárnoucí melodie klasické i lidové operety a muzikálu, proložené vtipnými dialogy a scénkami. To vše v divadelní dekoraci, kostýmech a pěvecky a choreograficky provedených árií, duet a sborových čísel.

Více

Aktuality

Vánoční hvězdy

Policisté Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje předají ve čtvrtek 29. listopadu 2018 v dopoledních hodinách našim seniorům vánoční hvězdy. Zakoupením vánočních hvězd policisté finančně podpořili těžce nemocné děti léčené na hemato-onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz