Stravování

Stravování

Domov má vlastní stravovací provoz, ve kterém se připravuje a také, z nějž se expeduje celodenní strava uživatelů - snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře včetně obědů pro zaměstnance, starobní důchodce, případně cizí strávníky, kteří pro organizaci pracují. Celodenní stravování připravuje kvalifikovaný personál. Na výdej teplé stravy je využíván tabletový systém (izolované tablety), který umožňuje rozvoz jídla nejen do jednotlivých jídelen na úsecích, ale také na pokoje uživatelům. Na všech úsecích je zajištěn celodenní pitný režim.

Jídelní lístek je sestavován tak, aby zahrnoval stravu normální, diabetickou a šetřící ve všech možných podobách (pevné, mleté, mixované). Uživatelé služby si mohou vybrat ze dvou druhů snídaní, večeří a tří druhů obědů. V případě potřeby je na základě požadavků lékaře jídelní lístek přizpůsoben zdravotnímu stavu uživatelů, např. i formou neslané nebo nemléčné stravy.

V Domově je zřízena stravovací komise, která projednává jednotlivé požadavky uživatelů i zaměstnanců týkající se podávané stravy. Personál průběžně zajišťuje úpravy stravovacích norem na základě Receptur teplých pokrmů a také zařazuje nové druhy jídel na jídelní lístek.

V kuchyni Domova jsou zpracovávány ovocné i zeleninové výpěstky ze sadu a zahrady (jablka, hrušky, švestky, meruňky, třešně, ořechy, bylinky, rybíz, ostružiny, zelenina).

Stravovací úsek má vypracován systém kritických bodů - HACCP. Systém je zaměřen na klíčové faktory ovlivňující bezpečnost stravovacího provozu. Audit a metodické vedení HACCP je zajišťováno prostřednictvím odborné firmy. Od prosince 2014 plníme požadavky nařízení EU 1169/2011 týkající se značení alergenů u pokrmů v jídelníčcích.

Aktuality

Volné pracovní místo - pracovník - pracovnice úklidu

Přijmeme pracovníka - pracovnici úklidu do pracovního poměru na dobu určitou, a to po dobu zástupu za dlouhodobou pracovní neschopnost. Nástup možný ihned. Požadujeme: minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem čistý trestní rejstřík komunikativnost, smysl pro týmovou práci Nabízíme: plat podle nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, závodní stravování V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: paní Alena Zedková, vedoucí hospodářské správy tel. 581 701 954, 602 523 991 e-mail: alena.zedkova@daspavlovice.cz paní Jana Horáčková, personální a mzdová účetní tel. 581 701 945 e-mail: jana.horackova@daspavlovice.cz

Starší aktuality

 

Chcete se stát naším klientem?

Průvodce přijetím

Kde nás najdete

Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
751 12 Pavlovice u Přerova 95

  581 701 957      606 711 915
  socialni@daspavlovice.cz